Şartlar ve koşullar

1. Şartlar

https://greenhillturkey.com/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller, telif hakkı ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

2. Lisansı Kullanın

Green Hill Turkey Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasının yalnızca kişisel, ticari olmayan, geçici görüntüleme amacıyla geçici olarak indirilmesine izin verilmektedir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
  • materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme amacıyla kullanamazsınız;
  • Green Hill Turkey Web Sitesinde yer alan herhangi bir yazılıma ters mühendislik yapma girişiminde bulunmak;
  • materyallerden her türlü telif hakkı veya diğer mülkiyet notlarını kaldıracaksınız; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuya “aynalamak”.

Bu, Green Hill Turkey’nin bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine olanak tanıyacaktır. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da sona erecektir ve ister basılı ister elektronik formatta olsun, indirdiğiniz ve elinizde bulunan tüm materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Şartları , Hizmet Şartları Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur .

3. Sorumluluk reddi beyanı

Green Hill Turkey İnternet Sitesinde yer alan tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Green Hill Turkey, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, dolayısıyla diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca Green Hill Turkey, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliğine ilişkin veya bu materyaller veya bu Web Sitesine bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili başka herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

Green Hill Turkey veya tedarikçileri, Green Hill Turkey Web Sitesinde yer alan materyallerin kullanılması veya kullanılamaması nedeniyle ortaya çıkacak zararlardan, Green Hill Turkey’ye veya bu Web Sitesinin yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bilgi verilmiş olsa bile sorumlu tutulamaz. Böyle bir hasar olasılığı hakkında yazılı olarak. Bazı yargı mercileri, zımni garantilerde sınırlamalara veya arızi zararlara ilişkin sorumluluğun sınırlandırılmasına izin vermemektedir; bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

Green Hill Turkey Web Sitesinde yer alan materyaller teknik, dizgisel veya fotografik hatalar içerebilir. Green Hill Turkey, bu Web Sitesinde yer alan hiçbir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmez. Green Hill Turkey, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Green Hill Turkey materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

Green Hill Turkey, Web Sitesine bağlantı verilen sitelerin tamamını incelememiştir ve bu tür bağlantı verilen sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı sitenin Green Hill Turkey tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantı verilen herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcıya aittir.

7. Site Kullanım Koşullarında Değişiklikler

Green Hill Turkey, Web Sitesinin bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun

Green Hill Turkey Web Sitesi ile ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.